דף הבית > תאי טרספה HPL

תאי טרספה HPL

מחיצות טרספה לתאי שירותים חב’ טרסטאר מייצרת, משווקת ומתקינה תאי שירותים ייחודיים מטרספה HPL באיכות הגבוהה ביותר בעלת תו תקן אירופאי תוך הקפד על המוצר החזק ביותר, העמיד ביותר, באיכות הגבוהה ביותר ובעלת רמת הגימור הטובה ביותר, ללא פשרות וכל זאת על מנת לתת ללקוח את חווית השימוש ואורך חיי המוצר הארוך ביותר.
תאי השירותים מגיעים במגוון רחב של צבעים תוך שילוב תואם ומנצח של פרזול מתאים (מנעולים, ידיות, רגליים, צירים ועוד) אלומיניום חזק במיוחד במגוון צבעים ובהתאם לדרישות אדריכליות. כי החלום שלך זה המומחיות שלנו.

מהי טרספה? טרספה היא בעצם פורמייקה מסוג HPL (High Pressure Laminate). שלא כמו הפורמייקה הרגילה, הטרספה היא פורמייקה מעובה הכבושה בלחץ גבוה, ולכן העמידות של החומר היא חזקה יותר מהפורמייקה הרגילה שאנחנו מכירים.

החומר עמיד ממים ו-ונדליזים, ולכן השימוש בו בא לידי ביטוי בעיקר בתחומים הבאים: מחיצות תאי שירותים, לוקרים, ספסלים, ריהוט, מבנים ועוד. אצלנו בטרסטאר אנו לא רק משפצים תאי שירותים ומתקינים מחיצות טרספה, אנו גם דואגים לאיבזור מלא של תאי השירותים באביזרי הגיינה שונים שאנו מחזיקים, אתם מוזמנים להיכנס ולהתרשם ממגוון רחב.